Archiv rubriky: Cres

Jaké jsou nejbližší chorvatské ostrovy?

ostrovyNikomu se v době dovolených a zejména na samotné dovolené nechce cestovat daleko. Cestování je totiž velice únavné a zkracuje tak čas, po který by si člověk mohl užívat zaslouženého odpočinku. Proto si v tomto článku popíšeme několik chorvatských ostrovů, které se nachází skutečně velice blízko, prakticky hned za slovinskými hranicemi.

Celý příspěvek

Objevte ostrov Cres

ChorvatskoZatoužili jste poznat opěvované krásy Kvarnerských ostrovů na vlastní oči? Dobrou volbou pro letošní dovolenou je rozhodně ostrov Cres, který najdete v jejich severozápadní části. Kromě koupání na krásných, udržovaných plážích, typických chorvatských borových lesů a vytouženého odpočinku, zde můžete najít i mnohem více.

Celý příspěvek

Poznejte ostrov Cres s CK Nykar

Ostrov CresVyrážíte do Chorvatska? Proč ne letos s CK Nykar Brač, která se tradičně zaměřuje na pobytové zájezdy na ostrov Cres? Její služby jsou vždy na vysoké úrovni, což je dáno nejen tím, že jde o pouze rodinný podnik, ale také tím, že se neustále soustřeďuje na zkvalitňování svých služeb. S CK Nykar si cílovou destinaci nevyberete – bude to Chorvatsko Cres. Ale rozhodně nebudete litovat.

Celý příspěvek