keto dieta

Byla by ketodieta vhodná i pro vás? Nejspíš ano!

Všechny diety jsou postavené na stejném principu – musíte přijmout méně kalorií, než vydáváte. Vážně ale není nutné přistupovat ke stravování nijak drasticky. Nemusíte se nadobro vzdávat všech sladkých pokrmů, ani se stravovat pouze zeleninou.

Čím drastičtější dieta, tím větší budete mít po jejím konci potřebu vrátit se zpět ke svému původnímu stravování. To je samozřejmě na škodu. Budete-li dva měsíce držet dietu a pak opět jíst jako dříve, dostaví se jojo efekt. Ideální je najít si takový způsob stravování, který dokážete dodržovat dlouhodbě. A tím může být právě keto dieta.

Keto dieta není pouze o čísle na váze

Když hubnete, jde vám primárně o to, aby se snížilo číslo na váze. To ale není zrovna ideální postup. Je rozdíl, zda máte hmotnost uloženou ve svalech, nebo v tucích. Prosté zvážení či výpočet BMI vám tohle neřeknou, je potřeba nechat si provést celkovou analýzu, nebo si domů aspoň pořídit chytrou váhu, jež měří procento tuku v těle.

Každopádně zpět ke keto dietě. Ta je postavená na dostatečném příjmu bílkovin, takže sice hubnete, ale nikoliv svaly. Přicházíte o tuky, což je naprosto žádoucí.

S keto dietou budete jíst pestře

Samozřejmě záleží na tom, co si uvaříte. Keto dieta každopádně není zase až tolik restriktivní. Co byste řekli na keto vafle s čokoládovým tvarohem či houstičky s bylinkovým máslem? Nebo raději lososa s cuketou a jogurtovým dipem? Tohle všechno jsou dobroty, na nichž si můžete pochutnat i v dietě.

Přechod na jiný způsob stravování je ze začátku náročný. Musíte se naučit používat a nakupovat nové suroviny, nějaký čas to všechno trvá. Chcete-li si čas ušetřit, zaplaťte si KetoDiet, oblíbený balíček. Nejedna recenze keto diety potvrzuje, že to stojí za to. Bez práce budete mít denně připravená delikátní jídla, jež vám pomohou dosáhnout vašeho cíle – zhubnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *