Navštivte krásy ostrova Mljet

Navštivte krásy ostrova MljetOstrov Mljet si oblíbilo mnoho českých turistů. Každoročně se jich zde sjíždí stovky a vychutnávají si tady nádherné prázdniny. Ani letos tomu nebude jinak. A jelikož je Chorvatsko poměrně blízko a velice snadno dostupné autem bude autobusem, bude většina turistů volit právě tento způsob dopravy.

Trajekt na ostrov Mljet

Na ostrov Mljet totiž pravidelně jezdí trajekt, který vás přepraví z města Prapratno, do přístavu Sobra na ostrově Mljet. Za jednu dospělou osobu zaplatíte 30 kun, což je v přepočtu asi 108 korun. Za dítě od 3 do 12 roků si připravte o polovinu méně. A dítě do 3 let se poveze naprosto zadarmo. Není proto divu, že tento levný způsob přepravy využívá stále více Čechů. Využít můžete také i trajekt Trstenik Mljet, nebo trajekt Ston Mljet. Je pouze na vás, jakou cestou se dáte. Cena však zůstává stejná. A velikou výhodou je to, že už v České republice si můžete na některých místech zakoupit lodní lístky na vybrané lodní a trajektové linky.

Ostrov Mljet Odisej recenze a Orebic Mljet

A kam na ostrově Mljet? Využijte vyzkoušené kvality a užijte si léto. To se vám rozhodně podaří v hotelu Odisej na ostrově Mljet. Hotel leží jen pár kroků od moře ve městě Pomena. Ubytování je zde velice příjemné a komfortní, a navíc se snídaní, která zpříjemní každé ospalé ráno. Není divu, že jsou na hotel Mljet Odisej tak pozitivní recenze. Dalším místem, kde můžete složit pohodlně hlavu, jsou apartmány Orebic Mljet. Dokonalé soukromí, klid, pohodlí – takto by se daly jednoduše popsat apartmány Orebic Mljet, které najdete kousek od slunečné pláže.

Mljet jeskyně

Když už zavítáte na ostrov Mljet, rozhodně musíte navštívit perlu místních krás. Jsou jimi Mljet jeskyně. Ty jsou světovým unikátem a každoročně přilákají nejeden tisíce turistů, ale také geologů, badatelů a vědců. Návštěva těchto jeskyní je příjemným zpestřením celé dovolené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *