Ostrov Pag: pláž Zrće jako chorvatská Ibiza

Ostrov Pag: pláž Zrće jako chorvatská IbizaOstrov Pag – jeden z největších Kvarnerských ostrovů láká nejen na své oblázkové pláže, ale také na jednu z vyhlášených party, která se každoročně koná na proslulé Zrće Beach. Hledáte-li v Chorvatsku místo, které je vše, jen ne nudné, je sázka na Pag, potažmo jeho proslulou pláž, sázkou na jistotu. Jak vlastně taková plážová party vypadá a proč se Pagu přezdívá chorvatská Ibiza? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se to!

Kdo si na Pagu přijde na své?

Na ostrov míří zejména turisté, kteří hledají cenově přijatelné ubytování a pestrou škálu nejen sportovních, ale také zábavních a turistických aktivit. Značná část ostrova je klasickou letní destinací, kde si dovolenou užijí milovníci klidu a té pravé dovolenkové pohody. Výjimku tvoří již výše zmíněná Zrće Beach, která představuje centrum plážových barů a nočních podniků, jež prakticky nezavírají a jedou „non-stop“.

Nezapomenutelná párty

Pláž Zrće na ostrově Pag by měli navštívit všichni, kdo touží po pravé letní atmosféře podpořené pořádnou dávkou muziky, alkoholu a nikdy nekončící zábavy. Nutno podotknout, že dovolená v blízkosti této proslulé pláže bude vše, jen ne klidná. Je tedy možné, že po návratu se budete cítit více vyčerpaní, než když jste na dovolenou odjížděli.

Že už vás chorvatská Ibiza nebaví?

Nevadí! Přesuňte se k pobřeží Pažského zálivu, kde můžete odpočívat na některé z vyhlášených písčitých a oblázkových pláží. Ubytovat se zde můžete v několika menších hotýlcích nebo prakticky vybavených apartmánech, jež jsou doslova jako stvořené pro rodiny s dětmi. Mějte na paměti, že v bezprostřední blízkosti pláže Zrće žádné hotely ani apartmány nenaleznete. Je zde pouze několik kempů pro opravdové dobrodruhy. Pokud se sem ovšem vydáte, dáme ruku do ohně za to, že odjíždět domů budete se zážitky, o nichž se vám doposud pouze snilo!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *