5 TOP možností ubytování na ostrově Cres

cres-croatia-2Ostrov Cres je rozmanitý nejen svou faunou a florou, ale také možnostmi ubytování. Velmi oblíbené jsou apartmány Cres, vilky v soukromí, ale absolutní prim hrají místní kempy. Vybrali jsme pro vás 5 turisticky nejoblíbenějších ubytovacích možností, mezi kterými naleznete rodinné hotely, apartmány v soukromí, ale i kempy, které vás mnohdy překvapí svou kvalitní vybaveností.

1. Hotel Kimen ***

Tříhvězdičkový hotel situovaný přímo na oblázkové pláži se nachází pouhých 10 minut chůze od hlavního města ostrova Cres. Bohatá vybavenost hotelového areálu potěší i ty nejnáročnější turisty. Navštívit zde můžete saunu, fitness centrum, masáže, kosmetiku, kadeřnický salon, minigolf a vyhlášenou restauraci, ve které si užijete nejeden gurmánský zážitek. Večerní zábava je zde zajištěna řadou vystoupení pro děti i dospělé. Ubytovací kapacita hotelu se zastavila na čísle 137.

2. Kemp Baldarin

Tento kemp se nachází poblíž východní zátoky, na jihu ostrova Cres v destinaci Punta Križa. Kemp je obklopen hustým borovým lesem a malebnou zátokou, která přímo vybízí k relaxaci a odpočinku. V okolí naleznete řadu zajímavých přírodních i zvířecích druhů.

3. Apartmány Cres – Stevanovic ***

Apartmány jsou situovány pouhých 100 metrů od pláže a 200 metrů od historického centra Cresu. Jednotlivé pokoje jsou vybaveny Wi-Fi připojením a svůj vůz zde mohou návštěvníci zaparkovat zcela zdarma. Každý pokoj je vybaven malou kuchyňkou a balkonem s posezením. V okolí apartmánů je dostatek míst ke sportovnímu vyžití celé rodiny.

4. Kemp Slatina

Kemp se nachází v malém městečku Martinšćica ve střední části ostrova. Kvalitně vybavený kemp je obklopen hustými borovicovými lesy a upravenými oblázkovými plážemi. Na své si zde přijdou jak milovníci tradičního odpočinku u vody, tak ti, kteří dávají přednost aktivnímu trávení letní dovolené.

5. Villa Lavanda

Tato rodinná vilka nabízí dostatek soukromí i kvalitní vybavení. Pouhých sto metrů od vilky se nachází upravená oblázková pláž. Do historického centra města Cres se dostanete desetiminutovou procházkou. V blízkosti vily se nachází speciální taverna prodávající domácí speciality typické pro toto jedinečné místo, jakým Cres bezpochyby je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *