JOHNS MRIZKA CHLADICE Q CHROMOVÁ S RAMEM ČERNÁ PRAVÁ

Každý chce vypadat, stejně tak i vaše auto chce mezi auty vypadat. Které auto by se nechtělo chlubit novým úsměvem. Povrchová úprava chromu odráží úsměv kolemjdoucích. Tato mřížka absolutně změní první dojem z vozu. Nechť ostatní dvoustopá vozidla závidí. Mřížka jakožto jeden z hlavních designových prvků vozidla vyzdvihuje logo značky na přední straně auta. Tato mřížka svým tvarem nepůsobí nijak agresivně, spíše neutrálně a důstojně.

Správné chlazení vyžaduje správné konstrukční řešení mřížky. Chlazení motoru se s touto mřížkou dostane do harmonie. Mřížka bude rovnoměrně distribuovat přísun chladivého proudu vzduchu do oblasti za ní přímo ke chladiči motoru. Chladič rozhodně nebude mít omezenou funkčnost z důvodu nevhodné mřížky.

Vlastnost ohebnosti materiálu, kterou se výrobce vyznačuje, podchycuje hned několik častých problémů. Nedochází k okamžitému popraskání celého dílu jen proto, že někde lehce narazíte. Tato skutečnost ohebnosti má za následek minimalizaci případných škod nebo zranění během menších incidentů nebo nehod. Je to jeden z hlavních charakterových rysů všech výrobků tohoto druhu u výrobce JOHNS. Každopádně i bez přímých střetů, dochází k provozním oděrkám na povrchu materiálů. Můžou za to odlétající kamínky od kol jedoucích aut, nákupní košíky na parkovišti, dveře jiných aut, oděrky na zrcátcích v zúžených prostorách a spousta dalších míst. Časem je potřeba tyto díly vyměnit, běžná povrchová úprava nemusí stačit. Výrobce se právě proto soustředí zejména na vysokou cenovou dostupnost svých produktů na trhu s kvalitou požadovanou zákazníky.

Společnost JOHNS nemá v plánu prodej svých produktů napřímo do spotřebitelského trhu. Nicméně obhospodaření celého trhu zajišťuje pečlivě sestavovanou distributorskou sítí. Skladová zásoba výrobce ve spojení s komplexní sítí distribuce zajišťuje nemožnost výpadku dodávek produktů do trhu. S těmito hodnotami se JOHNS řadí do popředí mezi ostatní společnosti v automotive průmyslu.

Více informací na www.AutoDoc.Cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *