Archiv rubriky: Inzerce

JOHNS MRIZKA CHLADICE Q CHROMOVÁ S RAMEM ČERNÁ PRAVÁ

Každý chce vypadat, stejně tak i vaše auto chce mezi auty vypadat. Které auto by se nechtělo chlubit novým úsměvem. Povrchová úprava chromu odráží úsměv kolemjdoucích. Tato mřížka absolutně změní první dojem z vozu. Nechť ostatní dvoustopá vozidla závidí. Mřížka jakožto jeden z hlavních designových prvků vozidla vyzdvihuje logo značky na přední straně auta. Tato mřížka svým tvarem nepůsobí nijak agresivně, spíše neutrálně a důstojně.

Správné chlazení vyžaduje správné konstrukční řešení mřížky. Chlazení motoru se s touto mřížkou dostane do harmonie. Mřížka bude rovnoměrně distribuovat přísun chladivého proudu vzduchu do oblasti za ní přímo ke chladiči motoru. Chladič rozhodně nebude mít omezenou funkčnost z důvodu nevhodné mřížky.

Vlastnost ohebnosti materiálu, kterou se výrobce vyznačuje, podchycuje hned několik častých problémů. Nedochází k okamžitému popraskání celého dílu jen proto, že někde lehce narazíte. Tato skutečnost ohebnosti má za následek minimalizaci případných škod nebo zranění během menších incidentů nebo nehod. Je to jeden z hlavních charakterových rysů všech výrobků tohoto druhu u výrobce JOHNS. Každopádně i bez přímých střetů, dochází k provozním oděrkám na povrchu materiálů. Můžou za to odlétající kamínky od kol jedoucích aut, nákupní košíky na parkovišti, dveře jiných aut, oděrky na zrcátcích v zúžených prostorách a spousta dalších míst. Časem je potřeba tyto díly vyměnit, běžná povrchová úprava nemusí stačit. Výrobce se právě proto soustředí zejména na vysokou cenovou dostupnost svých produktů na trhu s kvalitou požadovanou zákazníky.

Společnost JOHNS nemá v plánu prodej svých produktů napřímo do spotřebitelského trhu. Nicméně obhospodaření celého trhu zajišťuje pečlivě sestavovanou distributorskou sítí. Skladová zásoba výrobce ve spojení s komplexní sítí distribuce zajišťuje nemožnost výpadku dodávek produktů do trhu. S těmito hodnotami se JOHNS řadí do popředí mezi ostatní společnosti v automotive průmyslu.

Více informací na www.AutoDoc.Cz

Češi v Chorvatsku často využívají ambulantní ošetření

Přestože je Chorvatsko nejoblíbenější dovolenkovou destinací Čechů, ještě stále ho pořádně neznají. Neuvědomují si, že moře není rybník ani bazén, a tak v něm mohou narazit na různé proudy a mořské živočichy. Tržné a řezné rány, odřeniny a zhmožděniny jsou tedy velmi častými mořskými úrazy. Někdy se stává, že kvůli nim turisté musí podstoupit ambulantní ošetření, výjimečně končí dokonce na chirurgii.

Každý si přeje zažít bezproblémovou dovolenou, avšak nehody se občas stávají a někdy prostě není možné čekat na lékařské ošetření až do Čech. Proto je nutné si před odjezdem do cizí země zařídit dobré cestovní pojištění zahraničí. Ochrání nejen vaše zdraví, ale také majetek. Může vám pomoci například i v případě, že způsobíte škodu na zdraví či majetku, nebo když vám v zahraničí odcizí vaše drahé golfové vybavení. I při cestě do „obyčejného“ Chorvatska se to vyplatí.

Stojí pár korun a může vám zachránit život

Cestovní pojištění do Chorvatska vás vyjde na pár korun denně na osobu. Za celou rodinu tedy zaplatíte hloupých pár stovek, které vám ve finále mohou významně pomoci. Základní pojištění vás finančně zajistí minimálně v případech náhlého onemocnění, úrazu a úmrtí. Dražší varianty se vztahují i na odpovědnost, storno zájezdu či poškození zavazadel. Záleží jen na vás, co si vyberete.

Nejlepší je srovnat si několik nabídek, podívat se na cenu, podmínky a vybrat to, co vám přesně sedne. Pokud například víte, že budete zkoušet adrenalinové sporty na vodě, připojistěte se speciálně pro tyto případy.

Nepodceňte to, cestovní pojištění online si dnes zařídíte za pár minut. Nemusíte navštěvovat žádnou pobočku pojišťovny, vše domluvíte přes internet klidně den před odjezdem.

Spousta lidí, kteří jezdí do Chorvatska pravidelně, si mylně myslí, že se jim nic nemůže stát. Buďte chytřejší a zařiďte si cestovní pojištění.

Jak se pojistit na cestu do Chorvatska?

Za krásou chorvatských ostrovů, pláží a moře jezdí každý rok tisíce Čechů. I letos tomu nebude jinak. Možná jste si koupili jeden z cenově atraktivních zájezdů, nebo už bedlivě kontrolujete vaše auto, aby cestu zvládlo. Obě varianty cesty do Chorvatska mají kromě několikahodinové cesty společné ještě jednu věc – každý turista by měl mít řádné pojištění! Nabízí se hned několik variant pojistek, které vám budou krýt záda v různých situacích. Jaké pojištění musíte mít a proč?

Základní cestovní pojištění nestačí!

Většina turistů se vydá za hranice pouze s klasickou cestovní pojistkou, za kterou zaplatí třeba jen 10 Kč na den. Tím obrovsky riskují. Cena cestovního pojištění by měla stát až na posledním místě. Za několik korun na den se dá koupit většinou pojistka s nízkými limity, které jsou nebezpečné. Pokud budete potřebovat lékařské ošetření, nemusí na to nízké limity stačit. Volte raději pojištění s vysokými limity léčebných výloh (cca 5 000 000 Kč). Samo o sobě cestovní pojištění nestačí. Zahrnuje totiž jen lékařskou péči.

ostrovychorvatska.cz_online_ergo_cz_01

Odpovědnost, zavazadla a úraz

Určitě je vhodné si vyřídit pojištění odpovědnosti. To kryje záda v případě, když při neúmyslném jednání způsobíte škodu cizí osobě. Jak přesně toto pojištění funguje, se dozvíte zde. Pojištění zavazadel se vám bude hodit ve chvíli, kdy cestujete autobusem, vlakem či letadlem. Ideální výše pojistných limitů je v jeho případě 30 000 Kč. Ochrání vás při ztrátě, zpoždění i zničení vaší bagáže. Pojištění úrazu je ochranou při trvalých následcích zranění a také pro případ smrti.

ostrovychorvatska.cz_online_ergo_cz_02

Storno, sporty i počasí

Cestovní pojištění do Chorvatska může zahrnovat i specifické typy pojistek. Pojištění storna je pro případ, že budete muset zájezd zrušit z vážných důvodů, jako jsou zdravotní komplikace, úraz, ztráta zaměstnání a další. Pokud vyrážíte s cestovní kanceláří, můžete narazit i na tzv. pojištění počasí. Určitě se vyplatí pojištění rizikových sportů – dejte si pozor, každá pojišťovna si vede vlastní seznam. Pro dokonalý přehled si přečtěte ještě odpovědi na časté dotazy k pojištění do Chorvatska.