Levnější možnost dovolené na ostrově Pag

2Toužíte se vypravit s rodinou k moři, přestože příliš neoplýváte hmotnými statky? Chorvatko je dobrá volba. Vyzkoušet můžete např. pohostinnost ostrova Pag, jednoho z největších zadarských ostrovů, který už dávno není jen zemědělskou oblastí, naopak, stal se jedním z nejvyhledávanějších turistických cílů na Jadranu.

Co čekat?

Toto místo je pro letní dovolenou jako stvořené. Počasí na ostrově Pag je poměrně stálé, i v květnu zde již průměrné denní teploty dosahují 26 stupňů, ještě v září 28. V průběhu hlavní turistické sezóny pak průměrná teplota vzduchu neklesá pod 30 stupňů Celsia. Voda je nejteplejší v srpnu a září, kolem 26 – 27 stupňů Celsia.

Ubytování v kempech

Ostrov Pag pamatuje na návštěvníky všech cenových kategorií. Jestliže je pro vás hlavní krásná pláž a čisté moře ke koupání a ubytování v luxusních podmínkách dokážete oželet, vyberte si některý ze zdejších kempů. Kempy Pag ostrov jsou proslulé svými dobrými službami a čistotou a hojně navštěvované. K těm nejznámějším patří např. autokemp Dražica, kemp Šimuni nebo kemp Straško Novalja, jehož část je vyhrazena pro vyznavače naturismu.

Dáte přednost apartmánům?

Jestliže přece jen očekáváte komfortnější bydlení, vydejte se např. do letoviska Mandre v západní části ostrova. Zde nabízí ostrov PagMandre Tauzer. Několik komfortních apartmánů pro 4 osoby, každý vybavený TV, satelitem i klimatizací, s terasou s výhledem na moře a okolní zeleň. Parkování je zajištěno na dvoře domu. Apartmány se nachází v samotném srdci letoviska, zároveň však pouhých 50 m od moře obklopené borovým lesem. Levné apartmány na Pagu můžete nalézt třeba na stránkách ubytovanivchorvatsku.cz, nebo jinde na internetu.

Slevy

Rozhodnete-li se v létě navštívit ostrov Pag, sleva jistě potěší. Celá řada cestovních kanceláří ji, kromě již známého a hojně využívaného nákupu na poslední chvíli, nabízí naopak za časnou rezervaci termínu, mnohdy dokonce se zárukou, že nižší ceny již nebudou ani za zájezdy last minute.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *