Ubytování na ostrově Čiovo trhá rekordy v kráse

Ubytování na ostrově Čiovo trhá rekordy v kráseAč není ostrov Čiovo nejvyhlášenější turistickou destinací, jsou na něj velice pozitivní recenze. Pod pojmem „Čiovo recenze“ nenajdete téměř nic negativního. Celoročně nádherné počasí, bujná vegetace, bohatý podmořský život, průzračné moře, čisté pláže, klid a relax. I takto by se dal popsat ostrov Čiovo. Je tedy jen otázkou času, než jej objeví i ostatní krásy chtiví turisté. Do té doby toho můžete využít pro svou dovolenou právě vy!

Informace o dopravě na ciovo-trogir.com

Nejčastěji jezdí lidé na dovolenou do Chorvatska autem. Je to levnější a na místě mnohem pohodlnější, když máte k dispozici své vlastní auto. I když je ostrov Čiovo obklopen mořem, dostanete se na něj poměrně snadno, a to pomocí mostu, který spojuje město Trogir a Okrug Gronji. Všechny důležité informace pak najdete na internetových stránkách ciovo-trogir.com. Tam se dozvíte všechny detaily a důležité informace na vaši cestu.

Ubytování na ostrově Čiovo

Na ostrově Čiovo najdete nespočet hotelů, resortů, penzionů a apartmánů, kde budete moct složit alespoň na pár dnů v klidu hlavu. Jedním takovým je i Apartment Čiovo Mavarštica. Tyto apartmány se nachází pouhých padesát metrů od moře, od obchodu, od restaurace a je v blízkosti i centra města. Prostě ideální! Všude budete mít blízko, hlavně tedy na pláž! V rámci ubytování budete mít k dispozici vlastní parkoviště, klimatizaci, rádio, TV, sporák, ledničku, mrazák, pračku, přístup na internet, grill, mikrovlnku, ručníky, rychlovarnou konvici, balkon a terasu. A cena se pohybuje už od deseti euro za lůžko. Dalším podobným typem ubytování je Apartment Auf Ciovo. Taktéž se nachází blízko nádherné pláže a taktéž nabízí velice komfortní ubytování. Ve městě Trogir pak můžete najít další nádherné apartmány, a to Malo More Čiovo. Ty se vyznačují úžasným a dech beroucím výhledem na moře, luxusními plně zařízenými pokoji a vzdáleností jen 20 metrů od moře. Navíc jsou zde pouze čtyři pokoje, takže o naprostý klid a soukromí budete mít postaráno.

Turistická mapa Čiovo

V neposlední řadě si kromě ubytování, stravy a dopravy, nezapomeňte zajistit i turistickou mapu celého ostrova Čiovo. Pokud zde totiž nechcete jen ležet na pláži, ale také dělat nejrůznější výlety, bude se vám turistická mapa hodit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *