Jaké možnosti ubytování nabízí oblíbený ostrov Brač?

bracBrač je třetím největším ostrovem Jaderského moře. Jeho rozloha čítá 395 kilometrů čtverečných a samotný ostrov se nachází ve Střední Dalmácii – bezkonkurenčně nejoblíbenější turistické oblasti. Chystáte se zde na dovolenou? Pak vás určitě budou zajímat možnosti ubytování. Těch Brač nabízí opravdu dostatek.

Hotelové komplexy

Chcete si užít dovolenou se vším všudy? Nestresovat se s vařením, nakupováním surovin nebo hledáním vhodných a cenově přijatelných restaurací? Pak jsou pro vás ideální volbou hotelové komplexy, ve kterých se postarají o vaši absolutní pohodu. Na ostrově naleznete několik opravdu luxusních čtyřhvězdičkových hotelů, které se mohou pochlubit nejen vyhlášenou kuchyní, ale také celou škálou wellness služeb i zábavních atrakcí pro děti a dospělé. Zajímavostí hotelu Supetrus je třeba skutečnost, že zde má již v příštím roce vyrůst obří vodní park (více informací o této turistické atrakci zde). Nutno podotknout, že ne všem však megalomanské hotelové komplexy vyhovují.

Apartmány a vily

Tato možnost ubytování patří na Brači k těm vůbec nejoblíbenějším a nejrozšířenějším. Na ostrově naleznete celou škálu menších rodinných apartmánů, které se však mohou pochlubit kvalitní výbavou i blízkostí moře. Spousta apartmánů nabízí možnost vlastního stravování nebo stravování v některé z okolních hotelových restaurací. Tuto možnost nabízejí třeba také Apartmány Petranic nacházející se v krásné zahradě nedaleko vyhlášené písečné pláže.

Žijte jako Robinson

Zejména chorvatské ostrovy Hvar a Brač se mohou pochlubit tzv. Robinsonádami – maličkými domky a vilkami v opuštěných zátokách daleko od obchodů, hotelových komplexů i samotných turistů. Tento typ ubytování si zajisté oblíbí zejména mladé páry nebo všichni ti, kteří si chtějí užít klidnou ničím a nikým nerušenou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *