Levná střecha nejen na zahradu

Pořídit si zahradní zastřešení nemusí být vždy levnou záležitostí. Taková pergola, notabene klasický dřevěný altán, něco stojí. Pokud vám však stačí mít jakoukoliv střechu a na design moc nehledíte, party stan je možné použít stejně dobře.

Proti slunci i dešti

Zastřešit venkovní posezení na zahradě určitě není špatný nápad. Nikdy totiž nemůžete vědět, kdy se z nenadání přiřítí nečekaný déšť a případnou slezinu s rodinou či přáteli předčasně ukončí.

Taková střecha může mít celou řadu forem, ale nechcete-li příliš utrácet, bohatě by vám měl stačit party stan. Název produktu zcela vystihuje jeho funkci.

Jde o střechu z nepromokavé plachty, která může, ovšem nemusí mít postranní stěny. Chrání vše pod plachtou před deštěm a otravnými slunečními paprsky.

Vzhledem k jednoduché konstrukci je toto řešení cenově široce dostupné, a tudíž velmi oblíbené.

Kryté stánky

Party stany mají velkou popularitu i u stánkových prodejců. Vzhledem k tomu, že je možné koupit tento druh stanů v mnoha velikostních variantách, není problém s vhodným modelem zakrýt sebevětší prodejní stánek. A kdyby bylo náhodou nejhůř, klidně můžete spojit dva stany v jeden.

Tímto způsobem je samozřejmě možné zakrýt i jakýkoliv reklamní stánek. Běžně to tak dělají různé firmy i politické strany.

Vzhledem k tomu, že je na výběr opravdu velké množství barevných kombinací, může si každá firma, respektive politická strana vybrat model, který bude barevně souznít s jejich logem. Konec konců, ani samotné logo není problém na plachtu našít, případně nažehlit.

Vlezou se do každého auta

Stejně jako klasické stany, ani party verze není problém snadno složit a zase rozložit. Obvykle to netrvá déle než několik minut. Ve složeném stavu jsou navíc velmi skladné, díky čemuž se i větší modely dají napěchovat do kufru menšího auta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *