5 nejoblíbenějších kempů na ostrově Krk

Ostrov Krk perla Chorvatska

Ubytování v kempech patří na ostrově Krk k nejoblíbenějším způsobům trávení dovolené. Ostrov nabízí celou škálu více, či méně zajímavých kempů, a aby byla vaše orientace v jednotlivých kempech ještě snazší, sestavili jsme pro vás žebříček pěti nejoblíbenějších kempů této turisticky oblíbené destinace! Pohodlně se usaďte, naše krasojízda právě začíná.

1. Autokemp Pušća Omišalj

Tento kemp je obzvláště vhodný pro rodiny s malými dětmi. Leží totiž přímo na rozlehlé oblázkové pláži s pozvolným vstupem do vody. Jeho součástí je řada houpaček, prolézaček, skluzavek a dětských pískovišť. Autokemp se může pochlubit nově zrekonstruovaným sociálním vybavením i příjezdovou komunikací vedoucí k areálu.

2. Camp Bor

Příjemné prostředí, do kterého je tento kemp zasazen skýtá dostatek stinných míst i relaxačních zón. Kemp se nachází v místě bývalého olivového háje nedaleko přístavu Krk. V současné době prochází kemp rozsáhlou rekonstrukcí, od které si můžete slibovat zbrusu nové sociální zařízení. Jediným nedostatkem může být menší kapacita areálu.

3. Kemp Politin

Bývalý naturistický (nebo chcete-li nudistický) kemp Politin obklopují rozlehlé borovicové háje a spousta soukromých zátok. Kamenitá pláž s pozvolným vstupem do moře nabízí úžasné zážitky zejména pod mořskou hladinou. Součástí kempu je větší restaurace i sportovní centrum. Pro děti i dospělé jsou zde pořádány pravidelné programy.

4. Kemp Jezevac

Také tento kemp je situovaný nedaleko přístavu Krk. Kemp je krytý borovicovými háji a užít si zde můžete koupání v blankytně čisté vodě. Největším lákadlem kempu jsou bezpochyby jeho pěkné a udržované pláže. V areálu naleznete obchod, restauraci i bar.

5. Kemp Zablace

Tento kemp se může pochlubit netradičními třemi hvězdami, které mu po právu náleží. Krásné scenerie, průzračně čisté moře a pozvolný vstup do něj jsou zřejmě největší lákadla tohoto místa. Tříhvězdičkový kemp Zablace se nachází v turisticky oblíbené Bašce na ostrově Krk. Komfort turistů je zde zajištěn několika restauracemi, bary, kavárničkami a naleznete zde také řadu obchůdků i krytý stan s menší kuchyní pro přípravu vlastních pokrmů. Součástí areálu je také dětské hřiště i čisté sociální zařízení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *