Dopřejte si ničím nerušenou relaxaci

Milujete kvalitní a voňavou kosmetiku? Krámek, kde to voní, kde se na pár metrech čtverečních ukrývají hotové poklady v podobě mýdel, tělových mlék, krémů, mastí, olejů, svíček a spousty potřebných drobností, nebo navštivte e-shop a vyberte si přesně to, co potřebujete. Složení všech produktů je přísně hlídáno a do nabídky je vybíráno pečlivě to, co vzniká s láskou v dílnách, kde se míchá to nejlepší složení. Odměňte se a kupte si, co vám udělá radost. Co takhle třeba něco pro nerušenou relaxaci?

Esenciální oleje pro zdraví i útulnou atmosféru

Kvalitní přírodní kosmetika, to nejsou jen produkty určené k péči o pleť a tělo. Jsou to také různé produkty určené pro relaxování a zútulnění atmosféry. Vyzkoušejte voňavé esenciální oleje, které dokáží během chvilky úžasně provonět interiér a zároveň umí i léčit. Levandulový esenciální olej uklidní vaše smysly, směs eukalyptu, rozmarýnu, smrku a máty uleví při nachlazení a citrusová směs povzbudí, osvěží a dodá energii.

Uvolňující koupel pro pohodu i zdraví

Užijte si ničím nerušenou chvilku o samotě a dopřejte si uvolňující koupel pro pohodu i zdraví. Sůl z mrtvého moře zanechávají pokožku hebkou a vláčnou, zlepšuje stav kožních onemocnění a uvolňuje ztuhlé svalstvo.

Spreje pro příjemnou a provoněnou atmosféru

O příjemnou a provoněnou atmosféru se postarají vonné spreje s obsahem bylinek a dalších látek. Čistí vzduch, pomáhají s usínáním, zklidňují, přináší uvolnění a dobrou náladu. Stačí jen párkrát stříknout do prostoru a rázem se interiérem ponese příjemná vůně.

Voňavý polštářek pro uvolnění

U uvolnění a navození pohody se postarají i voňavé polštářky. Relaxační polštářek na oči uvolní unavené oči a uklidní mysl, podporuje relaxaci a zlepšuje kvalitu spánku. Relaxační tělový polštářek po nahřátí dokonale uvolní bolavá záda nebo krční páteř.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *