Jaké jsou možnosti ubytování na ostrově Dugi otok?

dugi otokChystáte se na dovolenou na chorvatský ostrov Dugi otok? Tak to máte skutečně štěstí, protože na vás tady čeká jeden z nejkrásnějších jadranských zálivů, úžasné vápencové hřbety, mimořádně krásné pláže, výborné podmínky pro vodní sporty a spousta dalšího. A kde se tady můžete ubytovat? Dokonce i na majáku!

Jaké jsou možností ubytování na ostrově Dugi otok?

Ostrov Dugi otok skýtá hned několik možností k ubytování. První jsou již tradiční hotely. Těch je zde sice asi jen do desítky, ovšem ve všech je ubytování velice příjemné. Některé najdete ve městech Brbinj, Božava, nebo Luka. Další velice příjemnou možností ubytování na ostrově Dugi otok jsou apartmány. Těch je zde o poznání více a nachází se také na více místech. Rezervovat si je můžete jak přes internet, tak i na místě a navíc i s dalšími možnostmi. Těmi je například snídaně v ceně, výhled na moře, možnost parkování, nebo internetové připojení. Vše je uděláno pro maximální spokojenost klientů. Jako poslední možností ubytování na ostrově Dugi otok je bydlení na majáku. Toto rozhodně netradiční místo každoročně přiláká spoustu turistů. A co zde najdete?

Jaké je ubytování na majáku?

Pokud chcete zažít skutečně netradiční dovolenou, a to počínaje už ubytováním, doporučujeme si zařídit ubytování na majáku ve vesnici Veli Rat. Tuto obec najdete v zátoce Čuna v severozápadní části ostrova. Maják pak skýtá velice příjemné soukromé ubytování s ložnicí, koupelnou, kuchyní a navíc s nádherným výhledem na moře. Rezervovat si jej musíte sice dlouho dopředu, ale ten zážitek potom rozhodně stojí za to! Za jednu noc pak v letní sezóně zaplatíte v přepočtu asi 4 796 korun. Nejlevnější ubytování je na majáku samozřejmě mimo sezónu, a to od 20. září do 31. května, kdy vás jedna noc vyjde v přepočtu na 2 772 korun. A i když se jedná o poměrně dražší možnost ubytování, je o maják skutečně velký zájem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *