Sháníme cenově dostupné ubytování na divokém ostrově Vir

Sháníme cenově dostupné ubytování na divokém ostrově VirPatříte-li mezi turisty, kteří mají již plné zuby komerčních destinací typuMakarská, Podgora či Baška Voda“ nebo jednoduše chcete poznat Chorvatsko z jiného úhlu pohledu, pak se jistě budete poohlížet po netradičních destinacích. Jednou z nich je i zadarský ostrov Vir, kde si přijdou na své jak milovníci divoké přírody, tak i zastánci netradiční dovolené.

Turistika i odpočinek

I přesto, že svými rozměry nepatří Vir mezi velikány, tuzemským i zahraničním turistům má co nabídnout. S dalmatskou částí Chorvatska jej spojuje zhruba 300 metrů dlouhý most. Vir je rozdělen na tři obce Torovi a Lozice a stejnojmennou obec Vir. Kromě rozlehlých pláží, jež jsou často štěrkové, v menší míře potom oblázkové, se zde můžete oddávat také vysokohorské turistice, kterou zde zajišťuje vrch Barbinjak.

Pro milovníky klidu a soukromí

Jelikož není Vir typickou komerční destinací, jíž by během hlavní sezóny okupovaly zástupy slunce a moře chtivých turistů, hledáte-li klidnou dovolenou s nádechem bezbřehé romantiky, je sázka na tento ostrov jasnou volbou. Co se týče ubytování na ostrově Vir, luxusní hotely zde nečekejte. Spíše vsaďte na skromněji či lépe vybavené apartmány a vily, jež jsou rozesety okolo pobřeží. Ubytování lze v těchto apartmánech pořídit velmi výhodně, jestliže jste tedy limitováni objemem finančních prostředků, přesto se však své letní dovolené nehodláte vzdát, je Vir ideální destinací.

Kde a jak ubytování na ostrově Vir hledat?

Možností máte hned několik. Buďto na ostrov přijedete a budete objíždět jednotlivé obce a apartmány, do kterých vás budou lákat místní, nebo si ubytování na Viru naleznete prostřednictvím moderních online portálů, díky nimž lze vybraný apartmán či vilku dokonce i z pohodlí domova zarezervovat. Věříme, že si dovolenou na Viru pořádně užijete a odvezete si odsud řadu nezapomenutelných zážitků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *