Ubytování Rab aneb 5 tipů pro vás

rajska-plazaToužíte po klidné a odpočinkové dovolené a z tohoto důvodu jste se vydali na ostrov Rab? Jaké možnosti ubytování můžete využít a kde se líbilo turistům nejvíce? To se dozvíte v tomto článku věnovaném možnostem ubytování na ostrově Rab.

Hotel Eva Rab – Suha Punta

Hotel patří mezi nejvyhledávanější ubytovací kapacity na ostrově. Nachází se v obci Suha Punta. Rab (největší město ostrova) je od této destinace vzdáleno přibližně 5 kilometrů. Hotel je situován na okraji borového lesa na jedné z nejzelenější části ostrova. Od pláže, která je vybavená betonovými platy na opalování, je hotel vzdálen přibližně 300 metrů. Povrch pláže je tvořen převážně kamínky a pískem. Pokoje hotelu jsou dvoulůžkové s možností jedné nebo dvou přistýlek. V hotelu se podává polopenze (bufetové snídaně a večeře s možností jednoho nápoje zdarma). Součástí hotelu je restaurace, směnárna, bar a TV místnost. Za poplatek je možno využívat tenisové kurty, minigolf, stolní tenis nebo půjčovnu kol.

Hotel Carolina Rab – Suha Punta

Tento hotel se nachází v malebné vesničce Suha Punta na okraji borovicového háje. Hotel uspokojí potřeby i náročnějších klientů a to zejména svými kvalitními službami i restaurací, ve které zažijete nejeden gurmánský zážitek. Přírodní kamenitá a z části oblázková pláž se nachází přibližně 30 metrů od hotelu. Ubytování je možno zajistit ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací, minibarem, koupelnou a WC, fénem, balkonem a satelitním telefonem. Stravování je zde zajištěno formou polopenze s bufetovým servisem. Součástí hotelu je vyhlášená restaurace, venkovní bazén se sladkou vodou, aperitiv bar, směnárna a TV místnost. Za poplatek je možno vyřádit se na tenisových kurtech, zahrát si stolní tenis nebo vyrazit na kola.

Hotel Padova ostrov Rab – Banjol

Kvalitně vybavený hotel Padova se nachází v turisticky oblíbené destinaci Banjol přímo na pláži. Od centra města Rab je hotel vzdálen asi 15 minut. V letní sezoně je možno využít bezplatného převozu na pláže v Suha Puntě. V hotelu se nacházejí klimatizované pokoje s možností přistýlky, koupelnou, WC, fénem, satelitním telefonem a minibarem. Pokud chcete, aby byl balkon situován na moře, je nutno zaplatit speciální příplatek. Stravování je v hotelu zajištěno formou bufetové polopenze. Hotel Padova se může pochlubit vnějším a vnitřním bazénem s mořskou vodou, směnárnou, plážovou restaurací, kosmetickým salonem, kadeřnictvím, kongresovým sálem nebo taneční terasou. Za poplatek se můžete nechat namasírovat, zajít si do sauny nebo solária.

campOstrov Rab – kemp San Marino

Ostrov Rab – konkrétně Lopar se může pochlubit velkou spoustou turisticky oblíbených kempů. Jedním z nich je také kemp San Marino, který je situován v borovicovém lese přímo u 1,5 kilometru dlouhé písčité pláže, která je bezpochyby tím největším lákadlem. Ne nadarmo se pláži přezdívá Rajská. Pokud byste si chtěli udělat výlet do největšího města ostrova, musíte překonat 12 kilometrovou vzdálenost. Kemp Rab – San Marino pojme až 3500 osob a naleznete zde vše, co by ve správném kempu rozhodně nemělo chybět.

Chorvatsko Rab – Hotel Lopar

Posledním tipem je hotel Lopar nacházející se ve stejnojmenné části Rabu. Tento hotelový komplex, který zahrnuje pět hotelových vzájemně propojených budov, je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Menší písečná pláž je od hotelu vzdálená přibližně 200 metrů. Pokud se vám bude zdát malinká, můžete navštívit celou řadu jiných pláží v okolí hotelu. Hotel se nachází 14 kilometrů od města Rab. Ubytování je možné v moderních a prostorných pokojích s klimatizací. Součástí hotelových pokojů je koupelna, WC, fén, SAT TV, minibar, telefon a balkon nebo terasa s nábytkem. Stravování je zajištěno prostřednictvím polopenze. Turisté, kteří již hotel Lopar navštívili, si pochvalují ochotný a vstřícný personál i skvělou vybavenost hotelu, která zahrnuje několik barů, restaurací, směnárnu, obchody, prádelnu a televizní místnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *